Tootegrupid
Kaubamärgid

Ettevõttest ja tellimustingimused

Lehekülge haldab Metsatarvikud OÜ. Oleme Bell Laboratories ametlik esindaja Baltikumis ja Soomes.

Reg. nr. 11168145

Tel: 56 4848 68

Tellimistingimused

Isikuandmete käitlemine

Kõiki mullamutt.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ja kasutatakse ainult Tellija poolt sooritatud tellimuste täitmiseks. Andmeid kasutatakse ainult kauba saatmiseks, Eesti Post AS-i vahendusel. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist mullamutt.ee andmebaasist.

Ostutingimused

Käesolevad lepingutingimused kehtivad Metsatarvikud OÜ (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) e-poes www.mullamutt.ee

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Ostja poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Sisenedes rubriiki “Soorita ost” saate lisada soovitud arvu tooteid (mutilõkse) oma ostukorvi. Kui soovitud kogus mutilõkse on ära märgitud, saate tasuda ostu eest otse kas Sampo-, Nordea- SEB- või Swedbanki pangalingi kaudu. Siinkohal on oluline jälgida, et kõik Teie andmed oleksid korrektsed, vastasel juhul ei jõua tellimus Teieni. Müüja ei vastuta Ostja poolt e-poes sisestatud andmete õigsuse eest ehk kui Ostja sisestab ebakorrektse postiaadressi, ei pruugi saadetis kohale jõuda ning müüjal ei lasu selle eest vastutust.

 

Kaupade hinnad mullamutt.ee e-poes on eurodes.

Pärast ostu sooritamist “ostukorvis” saab klient e-posti aadressile tellimuse kinnituse arve (VÕS § 621 lg 3). Juhul, kui tellimuse kinnituse arve ei ole paari tunni jooksul peale tellimuse esitamist Teie e-posti aadressile jõudnud, siis teavitage sellest mullamutt.ee-d e-posti (info@metsatarvikud.ee) või telefoni teel (+372 56484868).

Kliendil on võimalik maksta tellimuse maksumusest 50% ettemaksuna (VÕS § 213 lg 4) ja teine 50% kauba hinnast siis, kui toode on jõudnud soovitud postkontorisse. Ettetellimisel kaup saadetakse Ostjani ainult Eesti Posti lunapakina, kus Ostjal on võimalik tasuda II pool kauba hinnast postkontoris kohapeal vastavalt Eesti Posti teenuste hinnakirjale. Tellitud kaupade tarneaeg on kuni 14 päeva.

Kaup kuulub Müüjale kuni kauba hinna 100% tasumiseni.

Kaubatransport

Mullamutt.ee e-poest ostetud kaup saadetakse Ostjani Eesti Posti ELS kulleriga. Tellimuse täitmisega tegeletakse tööpäeviti (E-R) kella 10-16ni v.a riiklikud pühad.

NB! Tellides kaup kohaliku postkontorisse hoiustab Eesti Post, peale postiteatise väljastamist, saadetist kuni 15 päeva. Juhul, kui klient ei lähe oma pakile õigeaegselt järele, saadetakse see meile tagasi. Uuesti postitamine maksab kliendile 4,15eurot.

Ostja õigused ostu-müügilepingust taganemisel

Ostjal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügi tellimuslepingust. Mullamutt.ee e-poest ostetud toodetele kehtib vastavalt seadlusandlusele 14 päevane ostu-müügilepingust taganemisõigus. Tagastada saab ainult kasutamata toodet, juhul kui toodet on kasutatud ei ole müüjal toote tagasivõtmise kohustust. Lepingust taganemiseks peab Ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse e-posti teel. Seejärel tagastama mullamutt.ee-st tellitud kauba koos ostutshekiga. Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (kauba kättesaamise päevaks loetakse postiasutusest/kullerilt kauba kättesaamise päeva).

Tagastatud kauba ja selle kätte toimetamiseks kulunud postikulu kantakse kogusummana tagasi samale arvelduskontole, millelt Ostja tasus kauba eest. Müüja tagastab raha Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest Müüjani (VÕS § 56, l.3). Lepingust taganemisel toimub paki tagasisaatmiskulude hüvitamine poolte kokkuleppel, kusjuures kuni 10 EURi (~ 157 EEKi) suuruse kaubaga seotud tagastuskulu kannab Ostja (VÕS § 194 lg 4).

Pretensiooni esitamise õigus

www.mullamutt.ee ei rahulda pretensioonie, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Lepingutingimuste mittevastavause korral võib Ostja oma seadusest tulenevate pretensioonide esitamise õigust kasutada teavitades toote lepingutingimustele mittevastavusest Müüjat kahe kuu jooksul alates selle puuduse avaldumisest (VÕS § 220 lg 1).

Müüja õigused ostu-müügilepingust taganemisel

www.mullamutt.ee-l on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügi tellimuslepingust taganeda, kui Ostja ei ole arvet tasunud või kui tellitud kaubavaru on lõppenud. www.mullamutt.ee-l on õigus muuta käesolevaid lepingu tingimusi ühepoolselt ilma, et tal oleks kohustust teatada sellest kirjalikult e-keskkonna vahendusel Ostjatele. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne tingimuste muutmist, siis kehtivad tema ostu-müügilepingule tellimuse hetkel määratud lepingutingimused.

www.mullamutt.ee-l on õigus mistahes ajal teha e-poe hindades ja ostu-müügi tingimustes muutusi ilma Ostjaid sellest eelnevalt teavitamata.

www.mullamutt.ee ei vastuta mistahes tehniliste probleemide tõttu (e-poe kasutamise tõrked) Ostjale võimaliku tekkiva kahju eest, sh. tellitud toote hilisema kättetoimetamise eest. Siinkohal on mõeldud müüjast mitte olenevaid tehnilisi probleeme nagu näiteks internetiühendust katkestused, serveri rikked jms.

Lõppsätted käesolevatele lepingutingimustele ja ostu-müügi tellimuslepingutes on arvestatud Eesti Vabariigi seadusandlust. Lepingu tingimusi puudutavad erimeelsused püütakse lahendada eelkõige läbirääkimiste teel.

Probleemide ilmnemisel palume alati ühendust võtta info@metsatarvikud.ee või telefoni teel: 56484868